Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2211
Stary 04.11.2023, 14:46
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Sharksi jacy byli to byli ale mieli jaja. Juz dawno bylby zorganizowany bojkot na trybunach czy "wyjaśniono" Sobolowi, ze ma wypier... A teraz co Towarzystwo wzajemnej adoracji, socios nawet nie pierdnący ze strachu, cieszacy się z władzy, małolaty na trybunach, ktorzy mają wyjebkę na wyniki, liczy się tylko lans.
A zróbcie bojkot, jak mu spadnie frekwencja to odrazu poleci Sobol. No ale oczywiscie zaraz się znajdą tu serki i inni obroncy socios.
Tu się nic nie zmieni, aż nie pierdykniemy o IV ligę.
Cóż Ty w ogóle wiesz o Socios, o tym co robimy, jakie mamy relacje z właścicielem, z klubem? Czego się niby boimy i o jakiej władzy bredzisz?

wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Fakt faktem, że rozmowy się jakieś toczą.
Żadne poważne rozmowy się nie toczą.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 04.11.2023 o godz. 15:33.
Odpowiedz cytując