emjot napisał(a):

popieranie patologii?
dawno tego tu nie było... a pamiętam klaskanie uszami dla blond prezes i damianka
i dlatego najpewniej to wszystko .......nie do końca
i dobrze skoro są ludzie którzy tęsknią za patolą
|
Szkoda tylko, że ta patologia potrafiła lepiej zarządzać klubem niż nasze dzisiejsze asy.
Nie wspominając, że jedna z lepszych decyzji (zatrudnienie Kiko) wynika z tego, że to ta patologia go znalazła.