Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2208
Stary 04.11.2023, 14:01
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Sharksi jacy byli to byli ale mieli jaja. Juz dawno bylby zorganizowany bojkot na trybunach czy "wyjaśniono" Sobolowi, ze ma wypier... A teraz co Towarzystwo wzajemnej adoracji, socios nawet nie pierdnący ze strachu, cieszacy się z władzy, małolaty na trybunach, ktorzy mają wyjebkę na wyniki, liczy się tylko lans.
A zróbcie bojkot, jak mu spadnie frekwencja to odrazu poleci Sobol. No ale oczywiscie zaraz się znajdą tu serki i inni obroncy socios.
Tu się nic nie zmieni, aż nie pierdykniemy o IV ligę.
popieranie patologii?
dawno tego tu nie było... a pamiętam klaskanie uszami dla blond prezes i damianka

i dlatego najpewniej to wszystko .......nie do końca
i dobrze skoro są ludzie którzy tęsknią za patolą
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując