Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2638
Stary 04.11.2023, 13:12
Z punktu widzenia dobra Klubu, to najlepiej by było, żeby Sobol w meczach z Polonią i Lechią zaliczył dwa mega-wpierd.... . Pucharu Polski i tak pewnie nie zdobędziemy, więc czy odpadniemy teraz czy rundę później to nie ma większego znaczenia. W Gdańsku przegrać i tak pewnie przegramy, a jak zaliczymy łomot, to może ktoś się obudzi. Dwie porażki dają jakąś szansę, że era RS się zakończy. Najgorsze, co się może stać, to fartowny remis w Gdańsku. Gdyby nie 5:1 z Arką, to możliwe, że Sobola by już nie było. A tak to dostał tlen przed przerwą reprezentacyjną. Teraz tego tlenu dostać nie powinien. Bo jak uciuła punkt nad morzem, to w kolejnych meczach stracimy to wszystko z nawiązką. Czy nowy trener da gwarancję lepszych wyników? Tego nie wiemy. Wiemy, że tej gwarancji nie daje i nie da trener RS.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując