Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2207
Stary 04.11.2023, 12:20
Sharksi jacy byli to byli ale mieli jaja. Juz dawno bylby zorganizowany bojkot na trybunach czy "wyjaśniono" Sobolowi, ze ma wypier... A teraz co Towarzystwo wzajemnej adoracji, socios nawet nie pierdnący ze strachu, cieszacy się z władzy, małolaty na trybunach, ktorzy mają wyjebkę na wyniki, liczy się tylko lans.
A zróbcie bojkot, jak mu spadnie frekwencja to odrazu poleci Sobol. No ale oczywiscie zaraz się znajdą tu serki i inni obroncy socios.
Tu się nic nie zmieni, aż nie pierdykniemy o IV ligę.
Odpowiedz cytując