Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2635
Stary 04.11.2023, 11:57
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Królewski przejrzy na oczy dopiero jak hajs się przestanie zgadzać, to znaczy kibice przestaną to gó… sponsorować.
Proces przerabiania klubu w rodzinny …dołek rozpoczęli bracia brzeczyszczykiewicze. Ten (informatyk) teraz go kończy. sobol - trenerski ułom i amator, zając - amator, pogoniony z każdego możliwego klubu, szot - podróbka pilkarskopodobna, uryga będący dwa lata na kontrakcie i rozgrywający przez ten czas pół spotkania, legenda kmiecik. Turysta z Hiszpanii udający dyrektora sportowego.. można by tak wymieniac bez końca. W tym klubie personalia leżą. Potraktowali Wisłę jak prywatny folwark do utrzymywania beztalenci za pieniądze kibiców. Co z tego ze kibice dostają raz po raz mokra szmata na pysk, a klub jest pośmiewiskiem na cała Polskę. Najważniejsze ze rodzinka i znajomi maja się dobrze.
Dlatego chodzących aktualnie na mecze wyśmiać to mało....

Trzeba olać tą bandę pasożytów zamiast cały czas ich karmić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując