Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2205
Stary 04.11.2023, 10:54
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam: w ogóle co to za jakiś chory pomysł stawiania na legendy? Kto taką błyskotliwą koncepcję niegdyś urodził? Jakąż to przewagę ma w czymkolwiek zapewniać i co konkretnie niby ma wnosić?
Tak szczerze? Daje to większą "elastyczność" finansową. Legendy są w stanie dłużej czekać na pieniądze zanim (o ile w ogóle) uruchomią mechanizmy przewidziane przez regulacje związkowe.

Całą resztę o ambicji, zaangażowaniu, wierze, wizji, DNA i tym podobnych pier*ołach można sobie schować.
Odpowiedz cytując