Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2204
Stary 04.11.2023, 10:47
Tak się zastanawiam: w ogóle co to za jakiś chory pomysł stawiania na legendy? Kto taką błyskotliwą koncepcję niegdyś urodził? Jakąż to przewagę ma w czymkolwiek zapewniać i co konkretnie niby ma wnosić? Lepsze ogarnianie taktyki? Zaangażowanie? Większe umiejętności? Przecież to jakaś totalna bzdura. Jedyne, co ten chory pomysł zapewnia i uzasadnia, to pobieranie pensji przez niekompetentnych ludzi na niektórych stanowiskach oraz trzymanie Kazia Kmiecika na ławce, choć jego zastosowanie i pożytek z tego płynący jest zerowy.

Tymczasem tego typu absurdy w Wiśle mają się świetnie i trwają nadal, ba, są filarem strategii klubu! A potem się dziwimy, że wszystko stoi na głowie…
Odpowiedz cytując