fansorina napisał(a):

Moim zdaniem to winny jest tylko Królewski, następnie Ramirez, a
na końcu Sobol.
To JK i KR powinni być jebani od góry do dołu, za to, że go zostawili i przeciągają te męki, do Sobolewskiego mam pretensje, że sam nie zrezygnuje, myślałem, że jest trzeźwo ogarniającym rzeczywistość gościem, myliłem się.
|
Sobol bardzo trzeźwo ogarnia rzeczywistość tzn. trzyma się stołka rękami i zębami bo wie, że kolejnej roboty trenera długo nie będzie miał. Bajki które opowiada są nieistotne. K&B są szefami i tylko oni odpowiadają za to, że jeszcze jest w Wiśle.