Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2629
Stary 04.11.2023, 07:04
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem to winny jest tylko Królewski, następnie Ramirez, a
na końcu Sobol.
To JK i KR powinni być jebani od góry do dołu, za to, że go zostawili i przeciągają te męki, do Sobolewskiego mam pretensje, że sam nie zrezygnuje, myślałem, że jest trzeźwo ogarniającym rzeczywistość gościem, myliłem się.
Sobol bardzo trzeźwo ogarnia rzeczywistość tzn. trzyma się stołka rękami i zębami bo wie, że kolejnej roboty trenera długo nie będzie miał. Bajki które opowiada są nieistotne. K&B są szefami i tylko oni odpowiadają za to, że jeszcze jest w Wiśle.
Odpowiedz cytując