Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3524
Stary 04.11.2023, 06:43
Nie było już tak źle przez kilka meczów wstecz (oprócz tych dwóch ostatnich) ale brutalna prawda okazała się taka, że te kilka wygranych w 7 meczach to był chwilowy wyskok formy.

Niemniej, cały czas widać, ze drużyna ma potencjał, bo jeśli raz się wygrywa 54:1 czy 6:2 a za tydzień z równie słabym rywalem jest 0:0, to oznacza, że umiejętności i możliwości są ale przychodzi do kolejnego sprawdzianu, trzeba zacząć mecz od zera i się okazuje, że brakuje mentalu i taktyki.

Szkoda, bo z normalnym trenerem mogło by być zdobyte to 1 miejsce w cuglach - chociaż wątpię aby w obecnej sytuacji to było możliwe, bo Wisła niszczy piłkarzy i trenerów. Także w tym toksycznym układzie kto by tu nie przyszedł to pewnie zaliczy jako trener zjazd, a wraz z nim zjazd zaliczy drużyna.

Sobol jest słaby ale moim zdaniem jego wina leży tylko w połowie. Druga połowa to wina "klubu" (Królewskiego i reszty spółki) za tworzenie pojebanej rzeczywistości, która niszczy wszystko.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując