Wyświetl pojedynczy post
Kowalik1906
Junior Member
 
Od: 07.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2621
Stary 04.11.2023, 04:14
Pociąg do ESA odjeżdża i z każdą kolejką się mocniej rozpędza. Nasz terner goniąc na hulajnodze zapewnia i twra w przekonaniu, że go dogoni.. Nie ma co się łudzić mamy deja vu z poprzedniego sezonu, jesień zaprzepaszczona i żadnych wniosków nie wyciągnięto z poprzedniej wiosny. Z tą różnicą, że raczej w okienku nie spadnie manna z nieba, aby zespół jeszcze wzmocnić, bo na ewentualny sam efekt nowej miotły nie wierzę. I moim zdaniem niestety trzeba wyjść z błędnego przekonania, że jesteśmy faworytem, a siły powinniśmy mierzyć na zamiary, czyli baraże. Już bie jedna drużyna z dna tej tabeli nas zweryfikowała negatywnie.
Odpowiedz cytując