|
Ta konferencja jedynie potwierdza, że Sobolewski jednak taki głupi nie jest - to, że przez całą karierę nie udzielał wywiadów nie wzięło się z niczego.
Jest za to bezczelnym narcyzem, cały ten występ to bełkot człowieka totalnie oderwanego od rzeczywistości.
Sama ta konferencja kwalifikuje gościa do dymisji. Niestety, jego przełożony porusza się w podobnych oparach absurdu.
Ostatnio edytowane przez d : 03.11.2023 o godz. 23:35.
|