leszekpw napisał(a):

|
Jak Kiko odejdzie, bedzie to gwóźdź do trumny. Znow zacznie sie sprowadzanie Młyńskich itp...
|
Tak, jeśli Królewski zmieni koncepcję budowy drużyny i odejdzie od modelu hiszpańskiego. Jeśli nie odejdzie, Kiko nie jest jedyną osobą, która może to realizować na odpowiednim dla Wisły poziomie.