Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 03.11.2023, 15:01
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Jak Kiko odejdzie, bedzie to gwóźdź do trumny. Znow zacznie sie sprowadzanie Młyńskich itp...
Tak, jeśli Królewski zmieni koncepcję budowy drużyny i odejdzie od modelu hiszpańskiego. Jeśli nie odejdzie, Kiko nie jest jedyną osobą, która może to realizować na odpowiednim dla Wisły poziomie.
Odpowiedz cytując