Karherop napisał(a):

Jak Ci czasookres nie odpowiada to możesz zobaczyć moją opinię w dniu nominacji Sobola.
Kończę ten off top
|
Skoro możemy dowolnie wybierać zamiast oceniać całą twórczość to ja wybieram połowę kwietnia bieżącego roku kiedy pisałeś że drużyna gra jak z nut a kibice przypierdalaja się na siłę