sandomingo napisał(a):

O ile dobrze pamiętam, przed sezonem właściciel i prezes Jarosław Królewski zapowiadał, że celem drużyny po rundzie jesiennej jest TOP4 i maksymalnie 2 punkty straty do TOP 2.
To dosyć jasne i klarowne kryterium.
|
I to miał być (czy tam będzie) wynik który go zadowoli, a nie wynik który decyduje o dalszej pracy trenera. Naiwnością jest myślenie że 1 pkt w ta czy tą stronę przesądzi o losie Sobolewskiego. Dlatego dzisiaj też żadnego zwolnienia po Sosnowcu nie będzie, niezależnie od wyniku.