Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 02.11.2023, 15:22
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ale czemu mamy udowadniac, ze klaun jest klaunem? Sorry, ale to jest ponizej mojej inteligencji i jakos nie dziwie sie, ze tego nie rozumiesz
Właśnie zanurkowałes do poziomu rynsztoku, ale też zupełnie się temu dziwię. Z tą inteligencja to sobie lekko schlebiasz, ale to też cecha ludzi którzy sobie probuja coś zrekompensować.

Czuj sie ignorowany

@Markus, Są dwa kluby, w jednym są osoby które zmieniają swoją ocenę w zależności od rozwoju sytuacji, a w drugim ludzie którzy zapalczywie stoją przy swoim do konca. Nieomylni ludzie nie istnieja, choć paru jest takich którzy by chcieli.

Sobolewski do meczu z Puszcza miał u mnie kredyt zaufania, później go stracił. I tego nigdy nie ukrywałem. Co się jednak tyczy spotkań wrzesniowo-pazdziernikowych to nawet marny trener może robić wyniki, jesli splot wydarzeń/błędy konkurencji/inwencja zawodników na to pozwoli. Można zrobić nawet mistrzostwo i zostać słusznie zwolnionym. Nie takie sytuacje miały miejsce w Wiśle.
Odpowiedz cytując