Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 02.11.2023, 14:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak już próbujesz mi przykleić taka łatkę wielkiego fana Sobolewskiego, to poproszę o dowody że tak twierdzę. Wrzuciłem challanga w innym temacie, ale jak widac nikt rękawicy nie podjął. Zero zdziwienia.

Jeśli twierdzisz że tamten sezon był do uratowania, to sam sobie zaprzeczyles w ostatnim poście. Kurek Cupiala byłby zakręcony bez względu na wyniki w lidze, klub był zadłużony po uszy i caly czas trwał ponad stan i mozliwosci. Ostatecznie było to już wiadomo w momencie gdy do klubu wrócił Bednarz i ogłosił że Wisła jest bankrutem w marcu 2012 roku. Liga mistrzów mogła dać co najwyzej pozorny tlen, ale tak jak w przypadku Legii z sezonu 15/16, która po roku to nawet złotówki nie miała z zarobionych na LM pieniądzach (z kwoty już były i tak 3x wyższe niż za sezon 11/12).
Oczywiście, że sezon był do uratowania. Wystarczyło przeczekać początkowy słabszy jesienny okres w lidze, nie zatrudniać trzech trenerów w sezonie, wykazać się cierpliwością, wszystkie straty ligowe były do odrobienia, a nawet osłabiony zespół miał ogromny potencjał jak na polskie warunki, co pokazał w Lidze Europejskiej.

Wycofanie się Cupiała wszystko zmieniało. To przede wszystkim postawiło klub nad przepaścią, a nie działania, które to sam Cupiał nakazał przed tamtym sezonem nie licząc się z kasą.

A co do Sobolewskiego. Zawsze należałeś do osób najmocniej go broniących i tłumaczących jego posunięcia, co nie raz komentował np. Wolfy. Masz prawo do własnego zdania i poglądów, ale nie wypieraj się teraz tego. Tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 02.11.2023 o godz. 14:21.
Odpowiedz cytując