Markus napisał(a):

.Z tego samego źródła, które uważa Sobolewskiego za wybitnego trenera?
.
|
Jak już próbujesz mi przykleić taka łatkę wielkiego fana Sobolewskiego, to poproszę o dowody że tak twierdzę. Wrzuciłem challanga w innym temacie, ale jak widac nikt rękawicy nie podjął. Zero zdziwienia.
Jeśli twierdzisz że tamten sezon był do uratowania, to sam sobie zaprzeczyles w ostatnim poście. Kurek Cupiala byłby zakręcony bez względu na wyniki w lidze, klub był zadłużony po uszy i caly czas trwał ponad stan i mozliwosci. Ostatecznie było to już wiadomo w momencie gdy do klubu wrócił Bednarz i ogłosił że Wisła jest bankrutem w marcu 2012 roku. Liga mistrzów mogła dać co najwyzej pozorny tlen, ale tak jak w przypadku Legii z sezonu 15/16, która po roku to nawet złotówki nie miała z zarobionych na LM pieniądzach (z kwoty już były i tak 3x wyższe niż za sezon 11/12).