Pelna zgoda. Z wyjatkiem jednego. Krolewski niczego nie zasypuje ze swojej kieszeni. Pozycza klubowi pieniadze, na dlugi, ktore sam generuje. Jak bedzie z klubu wychodzic to sie o te pieniadze upomni

Wiec finalnie to i tak klub jest platnikiem wszystkiego.
Czyli Ty, ja, kazdy z nas, kto Wisle wspiera.