|
Powtarzalne, bo nie ma analizy, nie ma wyciagniecia wnioskow i nie ma przelozenia tych wnioskow na trening. Prace nad elementami, ktore kuleja. Tudziez, jest praca stale taka sama, a tylko wariat robiac to samo moze oczekiwac innych rezultatow. Wiec sie powtarzaja bledy, bramki po stalych fragmentach. W tym wlasnie widac slabosc sztabu szkoleniowego.
|