Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3509
Stary 01.11.2023, 13:51
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Serie występów nie do zapomnienia
E tam, ja na PBB miałem flasbacki poprzednich meczy. Czekam na coś naprawdę nowatorskiego, Gogół na obronie to za mało (Sobolewski non stop wystawia piłkarzy na innych pozycjach), cztery zmiany w 70 minucie też dupy nie urywają (niby skrajny debilizm jeśli przegrywamy grając w 10-tkę od dwudziestej minuty, ale u Kaszkieta to tylko delikatna korekta)...

Od czasu baraży łapię się na tym że często przed meczem wiem że przewalimy. Ostatnia drużyna, kibice grożą samosądem etc.? Zero emocji, przegrają.
Wrzutka z autu na wysokości pola karnego? Będzie się działo.
Kontra rywala trzech na pięciu? Rozklepią nas.
Gogół jakimś cudem ma piłkę przy nodze? Zaraz straci.

To jest wszystko tak żenujące i beznadziejne, ale co najgorsze - straszliwie powtarzalne...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.11.2023 o godz. 14:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując