ciacho napisał(a):

|
Też uważam, że przy naszym składzie osobowym, który jest stworzony do gry piłką, Moskal byłby sensowny. Z tym że nie wiem czy akurat w tym momencie, jako strażak.
|
to prawda, w I lidze Moskal ma dla mnie same zalety, problem w tym że po ewentualnym awansie trzeba byłoby go pożegnać, a na taki układ po dwóch identycznych sytuacjach w ŁKS raczej by nie poszedł