Temat
:
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline
#
135
31.10.2023, 20:12
Do walki o awans z Hiszpanami bylby na pewno duzo lepszy od Sobola. Do walki o utrzymanie po ewentualnym awansie, watpie(tzn watpie czy by sie nadawal do walki o utrzymanie, nie czy lepiej od Sobola, bo to oczywiste
).
wiesniak842
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiesniak842
Znajdź inne posty napisane przez wiesniak842