Temat
:
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
131
31.10.2023, 18:53
Drozd
napisał(a):
A teraz na czym stoi? Też na głowie tylko że pustej.
Wtedy za kasą szły oczekiwania, wymagania, a teraz relatywnie rozpieprzamy dużo więcej kasy i wszyscy zadowoleni.
to się nie wyklucza
Watts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Watts
Znajdź inne posty napisane przez Watts