Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2578
Stary 31.10.2023, 17:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.


Satysfakcja z porażek wróciła, nie jestem zaskoczony.

Jedyne co znajdziecie to oczekiwania że nawet z Sobolewskim awans może się udać. Pomimo jego ułomności. A i to jest wynikiem bardziej słabosci rywali i samograja którego mu stworzył Kiko z JK.
To nie jest satysfakcja tylko nadzieja, że może Królewski się ocknie i zrozumie, że kaleki sztab z Sobolewskim na czele marnuje potencjał samograja który mu stworzył Kiko. Poszczególne wyniki są drugorzędne. Z tym sztabem w zeszłej rundzie wygraliśmy 7 razy z rzędu, a w decydującym meczu daliśmy dupy koncertowo. Dlatego każda wygrana cieszy tylko naiwnych.

A pisanie że awans "może się udać" przy takiej przewadze finansowej i indywidualnych umiejętności piłkarzy, to jest właśnie filozofia która doprowadziła nas do rynsztoka w którym się taplamy.

Tutaj każda strata punktów to powinien być armagedon, a jest po staremu ciepła rodzinna atmosfera.

Dlatego jak ktoś wspomina o chodzeniu na mecze to mnie pusty śmiech ogarnia. Szkoda czasu tego syfu w telewizji oglądać, a co dopiero jeszcze za to płacić i marnować kilka godzin.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 31.10.2023 o godz. 18:35.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując