Markus napisał(a):

|
A ilu to polskim klubom udało się zrealizować założenie w postaci awansu do Ligi Mistrzów i odzyskać włożone w to koszty? Dwóm na przestrzeni prawie 40 lat?
|
trudno nie zauważyć że dla nas to był wyskok w porównaniu do klubów które pojawiają się w fazach grupowych w miarę regularnie i zarabiają do dziś, oczywiście w parze ze szkoleniem
my jako kibice możemy to sobie mitologizować, ale to nie był przebłysk jakiejś mądrej długofalowej strategii tylko skok na kasę z dużym opóźnieniem który i tak w przypadku awansu kosztowałby nas bardzo dużo (bo wiele rzeczy w tym klubie stało na głowie)