Markus napisał(a):

A ilu to polskim klubom udało się zrealizować założenie w postaci awansu do Ligi Mistrzów i odzyskać włożone w to koszty? Dwóm na przestrzeni prawie 40 lat?
Każdy klub w jakimś okresie czasu dotyka brak realizacji założeń pomimo dużych kosztów i to włącznie z tymi z dużo stabilniejszych i bogatszych lig niż Polska.
Wisła zrehabilitowała się wtedy udaną grą w Lidze Europy. Nie ulega żadnych wątpliwości, że był to świetny okres w historii klubu, czas odnoszenia największych sukcesów, o które chodzi w sporcie.
|
Zgadzam się, dodałbym jeszcze do wszystkich osób dla których to mistrzostwo i ta kampania były jakimś sukcesem z którego się nie można cieszyć bo długi:
TO BYŁ OSTATNI SEZON ZA WASZEGO ŻYCIA, KIEDY WIDZIELIŚCIE TAKIE MECZE NA TYM SZCZEBLU W WYKONANIU WISŁY.
Niech to wsiąka, lepiej już nie będzie
