Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 31.10.2023, 11:52
Markus napisał(a):Wyświetl post
A ilu to polskim klubom udało się zrealizować założenie w postaci awansu do Ligi Mistrzów i odzyskać włożone w to koszty? Dwóm na przestrzeni prawie 40 lat?

Każdy klub w jakimś okresie czasu dotyka brak realizacji założeń pomimo dużych kosztów i to włącznie z tymi z dużo stabilniejszych i bogatszych lig niż Polska.

Wisła zrehabilitowała się wtedy udaną grą w Lidze Europy. Nie ulega żadnych wątpliwości, że był to świetny okres w historii klubu, czas odnoszenia największych sukcesów, o które chodzi w sporcie.
Zgadzam się, dodałbym jeszcze do wszystkich osób dla których to mistrzostwo i ta kampania były jakimś sukcesem z którego się nie można cieszyć bo długi:

TO BYŁ OSTATNI SEZON ZA WASZEGO ŻYCIA, KIEDY WIDZIELIŚCIE TAKIE MECZE NA TYM SZCZEBLU W WYKONANIU WISŁY.

Niech to wsiąka, lepiej już nie będzie
Odpowiedz cytując