Markus napisał(a):

|
Wisła Kraków jesienią 2011 roku zaliczyła jeden z najlepszych okresów w całej swojej historii, dobrze grając w Lidze Europy i wywalczając awans z niej do fazy pucharowej na wiosnę 2012 roku. Był to czas wspaniałych meczy, np. z Twente i poziomu gry drużyny, o którym dzisiaj możemy tylko sobie pomarzyć i za powrót którego teraz wielu dałoby wszystko.
|
z punktu widzenia kibica na pewno, porównując do założeń i kosztów nie za bardzo