|
Wisła Kraków jesienią 2011 roku zaliczyła jeden z najlepszych okresów w całej swojej historii, dobrze grając w Lidze Europy i wywalczając awans z niej do fazy pucharowej na wiosnę 2012 roku. Był to czas wspaniałych meczy, np. z Twente i poziomu gry drużyny, o którym dzisiaj możemy tylko sobie pomarzyć i za powrót którego teraz wielu dałoby wszystko.
Dzisiaj największym problemem Wisły jest beznadziejny sztab trenerski, a najsłabszymi punktami zespołu są polscy piłkarze oraz pewien Szwed i Albańczyk, a nie Hiszpanie. Tyle w temacie.
|