Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 30.10.2023, 15:19
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Beznadziejny mecz od początku do końca, na wiosnę Sobolewski połamał sobie zęby na najlepszych teraz na najgorszych .

Kiedy wylatują do Indonezji chłopaki z u-18 na MŚ
Przeczytałem, od dziś tj. 30 października rozpoczynają zgrupowanie.

Następne mecze z Gogołem w podstawie
Na ławkę Wiśniewski i tyle. Biednie trochę.
Dobrze będzie. Sobol wizjoner wypróbował Gogoła na PO, w związku z czym któregoś nominalnego PO będzie mógł rzucić na LO, żeby nominalny LO siadł na ławce.

A Olejarka się nie łapie na młodzieżowca?
Ostatnio edytowane przez ciacho : 30.10.2023 o godz. 15:29.
Odpowiedz cytując