Temat
:
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
11
30.10.2023, 15:19
fansorina
napisał(a):
Beznadziejny mecz od początku do końca, na wiosnę Sobolewski połamał sobie zęby na najlepszych teraz na najgorszych
.
Kiedy wylatują do Indonezji chłopaki z u-18 na MŚ
Przeczytałem, od dziś tj. 30 października rozpoczynają zgrupowanie.
Następne mecze z Gogołem w podstawie
Na ławkę Wiśniewski i tyle. Biednie trochę.
Dobrze będzie. Sobol wizjoner wypróbował Gogoła na PO, w związku z czym któregoś nominalnego PO będzie mógł rzucić na LO, żeby nominalny LO siadł na ławce.
A Olejarka się nie łapie na młodzieżowca?
Ostatnio edytowane przez ciacho : 30.10.2023 o godz. 15:29.
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho