Temat
:
13 kolejka, Podbeskidzie Bielsko Biała - Wisła Kraków, 27 październik 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online
#
118
30.10.2023, 13:25
fansorina
napisał(a):
Beznadziejny mecz od początku do końca, na wiosnę Sobolewski połamał sobie zęby na najlepszych teraz na najgorszych
.
Kiedy wylatują do Indonezji chłopaki z u-18 na MŚ
Przeczytałem, od dziś tj. 30 października rozpoczynają zgrupowanie.
Następne mecze z Gogołem w podstawie
Na ławkę Wiśniewski i tyle. Biednie trochę.
Krzyżanowskiego już nie będzie na piątek.
Wiśniewski to lepiej już niech się już grzeje, bo jak mamy grać w 10 i pół zawodnika to lepiej mieć go na PO niż na 8. Obawiam się jednak że i tak zaczniemy od początku z Gogółem.
Karherop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karherop
Odwiedź stronę domową użytkownika Karherop!
Znajdź inne posty napisane przez Karherop