|
Zamilknąć do następnych dwóch fartownie wygranych meczów żeby potem znowu przebijać się nieśmiało ze swoim"a nie mówiłem żeby dać czas bo przewaga czołówki odrobinkę stopniała"
Chwilowo mamy porobione.Momenty kiedy można było mniej boleśnie wymienić trenera przeleciały.Teraz zostajemy do zimy z Sobolewskim a jak szczęśliwie ogoli Łęczną w ostatniej kolejce to i początek rundy wiosennej zagramy pod jego pożal się Boże "wodzą".
|