|
W zasadzie, dyskusje pt "czy nasi Hiszpanie sa fajtlapami w obronie czy to trener jest fajtlapa" zamkneloby, gdyby nasza druzyne prowadzil trener, ktorego druzyny w przeszlosci potrafily dobrze bronic. Np taki Magier, Fornalik, czy inny trener, ktory potrafi ulozyc druzyne.
parodysty historia, w Plocku, pokazuje, ze nie potrafi ustawic druzynie w obronie. To samo potwierdza sie teraz w Krakowie.
Na dzis wiemy na pewno tyle, ze parodysta nie pomaga druzynie, przeciwnie, robi sabotaz.
|