MaLk napisał(a):

|
Tak trochę na siłę przez pryzmat narodowości.
|
Trudno nie robić tego przez pryzmat narodowości, skoro wszyscy pozostali zawodnicy na boisku zazwyczaj to zazwyczaj Hiszpanie, a Dudy nie traktuję nawet jak pełnowartościowego piłkarza. W czasach Guli narzekałem na obywatela Ghany, 2 Polaków, Izraelczyka, Holendra, Słowaka i pewni jeszcze kogoś.
Ogólnie narodowości różne i problem mający to samo podłoże.