Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 30.10.2023, 11:54
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Tak trochę na siłę przez pryzmat narodowości.
Trudno nie robić tego przez pryzmat narodowości, skoro wszyscy pozostali zawodnicy na boisku zazwyczaj to zazwyczaj Hiszpanie, a Dudy nie traktuję nawet jak pełnowartościowego piłkarza. W czasach Guli narzekałem na obywatela Ghany, 2 Polaków, Izraelczyka, Holendra, Słowaka i pewni jeszcze kogoś.

Ogólnie narodowości różne i problem mający to samo podłoże.
Odpowiedz cytując