MaLk napisał(a):

|
Problemy z bronieniem mamy przede wszystkim w naszej formacji obronnej. Złożonej ostatnio z trzech Polaków i Szweda, wspomaganych przez tegoż właśnie potrafiącego bronić Carbo i kolejnego Polaka.
|
O tym piszę 2 czy 3 zdania dalej. Obrońcy są ogromnym problemem. Uwypuklam jednak rolę innych zawodników, bo również są ważni w grze obronnej zespołu. Nie wiem kim jest ten kolejny Polak, ale jeśli Duda, to nie. On oczywiście od czasu do czasu ma udane interwencje i przechwyty, ale przez większość czasu nie nadąża za boiskowymi wydarzeniami.