Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 30.10.2023, 11:03
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
hahaha kurz, bawisz
Nie mial mozliwosci lapac sie, bo uznano, ze jest za slaby zeby grac w wielkiej Wisle grajacej w 1 lidze Za to w ekstraklasie serbskiej jest wystarczajaco dobry, zeby byc przynajmniej rezerwowym, z potencjalem na 1 sklad
Został wypożyczony do serbskiego klubu, po spadku Wisły. Może nie chciał grać w 1 lidze, może wolał zmienić otoczenie, może nie chciał się zgodzić na obniżenie zarobków. To wie on, władze klubu i jego agent. Potem Wisła miała już niewiele do powiedzenia, bo Serbowie skorzystali z klauzuli zawartej w kontrakcie.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 30.10.2023 o godz. 11:19.
Odpowiedz cytując