Został wypożyczony do serbskiego klubu, po spadku Wisły. Może nie chciał grać w 1 lidze, może wolał zmienić otoczenie, może nie chciał się zgodzić na obniżenie zarobków. To wie on, władze klubu i jego agent. Potem Wisła miała już niewiele do powiedzenia, bo Serbowie skorzystali z klauzuli zawartej w kontrakcie.