Kurz napisał(a):

@Markus
Nikt nie pisze, że Hiszpanie w ogóle nie potrafią bronić. To absurd. Problemem są nasi Hiszpanie, poza Carbo.
|
Problemy z bronieniem mamy przede wszystkim w naszej formacji obronnej. Złożonej ostatnio z trzech Polaków i Szweda, wspomaganych przez tegoż właśnie potrafiącego bronić Carbo i kolejnego Polaka.