Lista zawodnikow, ktorzy u nas gnija w czelusciach pilki, odchodza i sie odradzaja jest wyjatkowa dluga. Z takich "odpadow" obecnie lub niedawno grajacych w ekstraklasie mozna by stworzyc calkiem niezla jedenastke
Ale wrocmy do Kuveljicia. Jest rezerwowym w zespole grajacym w mocniejszej lidze. 3 lat zmarnowanych w Krakowie nie nadrobi w miesiac (takze treningowo).
Tymczasem u nas nie lapal sie nawet na lawke rezerwowych w 1 lidze (slabszej niz serbska ekstraklasa).
Ponownie.
Wnioski?