wolfy napisał(a):

Jakich wniosków się spodziewasz? Każdy klub na świecie ma na koncie długą listę zawodników, którzy polegli i odrodzili się gdzieś indziej. To nie domena wyłącznie Wisły. To norma. A Kuveljić to mało spektakularny przykład. Jak już pisałem, o wiele bardziej na wyobraźnie działa Silva, który został podstawowym zawodnikiem Mistrza Polski. I również gra w europejskich pucharach.
Oczywiste również powinno być to, że wiele zależy od tego z kim się gra w klubie. Jeśli dookoła pływają gówna, równasz do nich.