Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 29.10.2023, 21:41
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Tylko Kuveljic po odejsciu z Wisly gra w europejskich pucharach i do tego strzela tam bramki.

A Wisla nadal w 1 lidze.



Wnioski?
Wnioski są takie, że któryś z nas źle czyta jego statystyki.
Kuveljic rzeczywiście zagrał jeden mecz LE, ale nie strzelił żadnej bramki. Poza tym zagrał 244 minuty w 10 kolejkach ligi serbskiej, zazwyczaj wchodząc na końcówki i strzelając jedną bramkę. To oczywiście fajniejsza perspektywa niż gra w Wiśle, ale statystyki wskazują, że zasadniczo stał się drużynowym zapchajdziurą jak u nas (jest tam rezerwowym).

Wisła jest nadal w 1 lidze na własne życzenie. Robiliśmy wszystko przez 3 sezony żeby tu trafić, popełniając po drodze wszystkie możliwe błędy. Co więcej, po spadku niewiele się nauczyliśmy.

Przy okazji trafiłem na niezły artykuł sprzed 2 lat. Warto zerknąć https://jacekstaszak.substack.com/p/dlaczego-wisla
Ostatnio edytowane przez Kurz : 29.10.2023 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując