skarabeus napisał(a):

Tylko Kuveljic po odejsciu z Wisly gra w europejskich pucharach i do tego strzela tam bramki.
A Wisla nadal w 1 lidze.
Wnioski?
|
Wnioski są takie, że któryś z nas źle czyta jego statystyki.
Kuveljic rzeczywiście zagrał jeden mecz LE, ale nie strzelił żadnej bramki. Poza tym zagrał 244 minuty w 10 kolejkach ligi serbskiej, zazwyczaj wchodząc na końcówki i strzelając jedną bramkę. To oczywiście fajniejsza perspektywa niż gra w Wiśle, ale statystyki wskazują, że zasadniczo stał się drużynowym zapchajdziurą jak u nas (jest tam rezerwowym).
Wisła jest nadal w 1 lidze na własne życzenie. Robiliśmy wszystko przez 3 sezony żeby tu trafić, popełniając po drodze wszystkie możliwe błędy. Co więcej, po spadku niewiele się nauczyliśmy.
Przy okazji trafiłem na niezły artykuł sprzed 2 lat. Warto zerknąć
https://jacekstaszak.substack.com/p/dlaczego-wisla