Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2568
Stary 29.10.2023, 19:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dalej można go krytykować.
Pomijam naszą fizyczność w tym meczu, ale zastanawiam się za co by go krytykowano, gdyby jednak przy tej koncepcji drużyna coś strzeliła.
To cud, że nie dostaliśmy, ze 4:1. Grając jeszcze po 11 przez 20 minut nie mogliśmy wyjść z połowy, na boisku które niweluje indywidualną przewagę techniczną. Kiedy do głosu dochodzi zespołowość, jesteśmy na poziomie dna 1 ligi.

Na wiosnę gramy większość na wyjeździe nie trzeba być Nostodamusem żeby wiedzieć jak to się skończy.

A krytyka spada na cały sztab bo cały sztab odpowiada za to, że nie wiadomo co kto ma robić na boisku. Sobolewski swoim irracjonalnym zachowaniem typu 4 zmiany naraz w 70 minucie. Tylko potęguje atmosferę chaosu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując