Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 29.10.2023, 18:20
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Doinformuj się. Zerknij na zdrowotną historię Juncy. Wygląda na to, że to cud, że w ogóle tyle zagrał.

No właśnie, ilu grało bajecznie, żeby później zanotować zjazd? I w ilu przypadkach ci piłkarze byli tu wystarczająco długo, żeby w ogóle ocenić, że nie były to najzwyczajniejsze na świecie wahania formy?

Jedynym, który coś gra i tutaj się nie sprawdził jest Silva. Ale czy czasami nie odpalił go twój ulubieniec?

Powiedz jaką to karierę zrobił Kliment, Skvarka, Buksa (poza podpisaniem intratnego kontraktu), Piotruś, Plewka, Wojtkowski, ktokolwiek i co to ma wspólnego z okresem Sobola i obecna grą?

No i pamiętaj, ze są tacy, którzy się sprawdzili i odeszli. Więc nie mieszaj porządków.
Ale przecież Ty twierdzisz, że nasi piłkarze nie są w stanie niczego się nauczyć. Bo to nie ten etap kariery i to niby tłumaczy nasz sztab. Puknij się w głowę.

Junca jak przyszedł to grał elegancko, "popracował" trochę z naszym cudownym sztabem i nagle zapomniał jak się gra.

Inne przykłady? Żukow, Frydrych grali wystarczająco długo? No i forma im się wahnęła oczywiście w dół. Taki piłkarz Kuvelic.

https://www.transfermarkt.pl/nikola-...spieler/612140

Zerknij sobie na jego wycenę i przestań się kompromitować.

Wszyscy grając u nas słabną, bo mamy szkoleniowców bez pojęcia i atmosferę wakacyjno plażową. Od lat. A takie propagandowe brednie jak Twoje mają tłumaczyć tą bandę dyletantów.

Dowodów chcesz? Trzy dobitki po obronionym karnym to najlepszy dowód. Nasi trenerscy geniusze myślą że jak obrona będzie kryła powietrze, ale równo ustawiona to oni robotę wykonali. Banda dyletantów. Przy pierwszej bramce mieliśmy przewagę w polu karnym 5:3, a do faceta który dostał piłkę na zamknięcie najbliższy nasz miał z 10 metrów.

Przy drugiej bramce 6 naszych stoi w linii przy 2 przeciwnikach, a strzelający sam na 16 metrze. Przecież oni sami sobie takich debilizmów nie wymyślili. To jest właśnie "praca" naszego sztabu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując