FraMat napisał(a):

|
Odniosę się do tego wpisu który jest odbiciem poglądów na tym forum.
|
Nie, nie jest odbiciem.
Po prostu z wielu powodów do krytyki artykułowanych na tym forum Ty wybrałeś sobie akurat ten, z którym najłatwiej było się zmierzyć, a który wcale nie był jakoś szczególnie powielany przez innych.