Kurz napisał(a):

|
Powyżej jest odpowiedź na te kwestie. Ci zawodnicy, którzy tu przyszli, wyglądają w wielu sytuacjach tak, jakby nie nauczyli się tego w swoich poprzednich klubach. Sry, ale na tym etapie ich karier to nie czas na naukę tabliczki mnożenia.
|
Ale za przeproszeniem pieprzysz. Junca jak przychodził z wakacji nakrywał czapką wszystkich przeciwników, teraz nagle zapomniał? Ilu było takich którzy przychodząc do nas zjeżdżali z poziomem radykalnie. To jest fakt dowiedziony empirycznie. Analogicznie w drugą stronę kaleki odchodząc od nas okazywali się nie tacy słabi i Ty tu wyskakujesz z takim mydleniem oczu? Żenada.
Na tym etapie karier? Tym to znaczy jakim? To po co oni trenują, bo wypada? Przestałbyś się chłopie ośmieszać.
Aktualnie cały klub to bagno. A największe w aspektach szkoleniowych i sportowych.