skarabeus napisał(a):

Zeby zawodnik "umial bronic" to musi dokladnie wiedziec co i jak ma robic. Od trenera.
U nas nie do konca wiedza co maja robic w ataku. A co dopiero w obronie
|
Powyżej jest odpowiedź na te kwestie. Ci zawodnicy, którzy tu przyszli, wyglądają w wielu sytuacjach tak, jakby nie nauczyli się tego w swoich poprzednich klubach. Sry, ale na tym etapie ich karier to nie czas na naukę tabliczki mnożenia.