Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 28.10.2023, 21:27
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Zdajesz sobie sprawę, że to jedna z najgłupszych argumentacji, jakie sobie można wyobrazić?
Bynajmniej. Większość hipotez wygłaszanych na forum to przeczucia, wierzenia, teorie nie oparte na żadnych twardych faktach, wysnuwane przez sieroty po Cupiale. Ludzi, którzy nie potrafią odciąć się od przeszłości i w pewnym sensie nią ciągle żyją. Zawsze obwinia się trenera, bo to najprostsze rozwiązanie. I daje jakąś nadzieję na szybką poprawę. Przyjęcie wersji, że osiągamy wyniki miarę sprowadzanych zawodników i mamy trenerów nie z bajki, ale tylko takich, którzy chcą tu przyjść, byłoby zbyt dołujące, bo nie daje nadziei (trudno pogodzić się z tym, że z Królewskim już nigdy z Wisły nic nie będzie i stała się jedną z legionu drużyn z kartofliska; nawet jeśli wróci do ekstraklasy). Więc się oszukujemy i chwytamy brzytwy dającej nadzieje, ze jak pojawi się ten jedyny i wymarzony, to Wisła będzie znowu Wisłą, bo przecież to trener zły a piłkarze cacy. I tak od wielu lat. Tylko że to się nie zdarza. Więc ile można? W sumie bez końca, bo nadzieja ponoć umiera ostatnia.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 28.10.2023 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując