Kurz napisał(a):

|
Reszta to kwestia wiary. Wybacz, ale jestem niewierzący. Potrzebuję dowodów. Jedynym dowodem mogłaby być zmiana trenera (przy założeniu, że byłby to ten wyczekiwany w Wiśle od lat, niemal jak mesjasz przez Żydów) i poprawa jakości naszej gry. Bez tego jakiekolwiek rozkminy, nawet najpiękniejsze, są dla mnie gówno warte.
|
Zdajesz sobie sprawę, że to jedna z najgłupszych argumentacji, jakie sobie można wyobrazić?