Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 28.10.2023, 18:46
Cytat:
Sezon ma 34 kolejki. Do zdobycia są 104 punkty. Do awansu bezpośredniego trzeba ok. 62 - 64. W 34 meczach można stracić 40 - 42 punkty. My w 13 kolejkach - z 39 punktów do zdobycia - ugraliśmy 20. Straciliśmy już 19. Do stracenia zostało 21-23 punkty. Taki mamy bufor na 21 kolejek, choć i on 100% gwarancji nie daje.
Dlatego początek sezonu i to, że nic nie wskazywało, nie wskazuje, ze coś się zmieni na lepsze (na stałe) nas pogrążył. My już wtedy wyczerpaliśmy nasz limit straty punktów. Wtedy twierdziłem, że jeśli już to do końca sezonu będziemy gonić te miejsca 1-2. Okazało się, że kilka meczów zagraliśmy lepiej i o dziwo już w tej kolejce była opcja na bycie w top 2.
No ale własnie te straty punktów z początku sezonu sprawiają, ze teraz o ile w ogóle dogonimy miejsca 1-2, to będzie to właśnie takie naprzemienne pasmo wzlotów i upadków, raz odrobimy, a raz znowu stracimy x punktów. Żeby było inaczej to byśmy musieli mieć praktycznie ciągłą serię zwycięstw. Porażka nawet w co 4 meczu sprawi, że kwestia awansu bezpośredniego będzie tak na styk.

Od 5 kolejki wiadomo, że ten projekt nie wypali. Nie zmieniono sztabu, zaczelismy notować lepsze wyniki i to jeszcze bardziej działa na nasza niekorzyść, bo skoro wtedy nie dokonano zmian, to teraz gdy jesteśmy wyżej w tabeli niż na 10 miejscu, dziwne by było nagle się romzyślić i zwolnić wszystkich.

Zapewne będziemy kręcili się gdzieś w granicach 3-6 miejsca żeby na koniec się okazało, że niewiele braknie do awansu bezpośredniego. Zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Liga jest tak słaba, ze właściwie grając byle jak, można cały czas mieć złudzenia i matematykę po swojej stronie i myśleć, wpadnie jakaś lepsza seria w którymś momencie i awans będzie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując