Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 28.10.2023, 18:16
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Sezon ma 34 kolejki. Do zdobycia są 104 punkty. Do awansu bezpośredniego trzeba ok. 62 - 64. W 34 meczach można stracić 40 - 42 punkty. My w 13 kolejkach - z 39 punktów do zdobycia - ugraliśmy 20. Straciliśmy już 19. Do stracenia zostało 21-23 punkty. Taki mamy bufor na 21 kolejek, choć i on 100% gwarancji nie daje.
Ja myślę że statystyka jest jasna - nie będzie awansu. Tracimy punkty z frajerami i topem, jesteśmy chimeryczni i nie umiemy bronić. W sumie to jest eufemizm - naszą gra obronna to kabaret. Zero asekuracji.
Trener to beztalencie które nawet nie próbuje zmienić przebiegu meczu jak nie idzie.

Serio ktoś wierzy w jakąś serię wygranych meczy? Ja bardziej widzę taką w drugą stronę jako bardziej realną.

Trzeba było zatrudnić trenera.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.10.2023 o godz. 18:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując